İL SAĞLIK MÜDÜRÜ'NDEN ŞEBİNKARAHİSAR'DA İNCELEME

İl Sağlık Müdürü Bulut, Sağlık Birimlerini Gezdi
SAĞLIK 13.08.2021 17:05:00 1330 0

İl Sağlık Müdürü Bulut, Şebinkarahisar'da İncelemelerde Bulundu

Giresun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bulut Şebinkarahisar'daki sağlık birimlerini ziyaret ederek beraberindeki heyetle bir dizi incelemelerde bulundu.

Giresun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bulut, 11 Ağustos Çarşamba günü Şebinkarahisar'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Şebinkarahisar Devlet Hastanesini, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu, Toplum Sağlığı Merkezini ve Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ederek yöneticilerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan İl Sağlık Müdürü Bulut,  sağlık çalışanlarını ve yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Aşı polikliniğini de gezen Bulut, aşı olan vatandaşlara teşekkür etti.

ALUCRA VE ÇAMOLUK'A ZİYARET

Alucra ve Çamoluk ilçelerini de ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bulut,  Alucra Devlet Hastanesini, Toplum Sağlığı Merkezini ve Aile Sağlığı Merkezini ziyaret ederek yöneticilerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Alucra Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Uzm.Dr. Eyüp Ertunç Kuruşcuoğlu ile İdari ve Mali işler Müdürlüğüne atanan Aytekin Turan'ı hayırlı olsun dileklerinde bulunarak Hastanenin ihtiyaçları ve yapılacak projeler hakkında bilgi aldı.

Ziyaret kapsamında Çamoluk ilçesinde de bir dizi ziyaret gerçekleştiren Bulut, Çamoluk Kaymakamı Emre Çömen’i ziyaret ederek yeni yapılacak ilçe devlet hastanesi binası ve diğer çalışmalar hakkında fikir alışverişi yapıldı. Ardından Çamoluk Devlet Hastanesi ve Aile Sağlığı Merkezinde yapılan çalışmalar yerinde incelendi.

Ziyarete Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Tuncer Öztürk, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Ersin Karadeniz, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Ünal Özek, Destek Hizmetleri Başkanı Mehmet Şahin de katıldı.