EKOLOJİK PAZAR YAYGINLAŞTIRILACAK
Tamzara Mahallesinde geçen yıl kurulan ve her geçen hafta müşteri kitlesini artıran ekolojik pazar yaygınlaştırılacak.
Tarih: 27.8.2019 17:01:16/ 645okunma / 0yorum

Tamzara Mahallesinde yaygınlaşan ve her geçen hafta büyüyen ekolojik pazarı diğer mahallelerde tarımla uğraşan kadınlara da anlatıldı.

Belediye Başkanı Şahin Yılancı, yaptığı açıklamada, "İlçemizin diğer mahallelerinde tarımla uğraşan bayanlarımızla birlikte Tamzara Mahallemizde kurulan ekolojik pazarımızı ziyaret ettik.  Avutmuş, Kırkgöz, Biroğul, İkioğul, Kadıoğlu ve  Kütküt mahallelerimizden yaklaşık 15 hanım kardeşimiz, Tamzara ekolojik pazarı gezerek pazar hakkında genel bir bilgi edinmelerini sağladık." dedi.

Başkan Yılancı, yeni yapılan kent meydanında da ekolojik pazar oluşturmayı hedeflediklerini söyledi.

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: EKOLOJİK PAZAR YAYGINLAŞTIRILACAK
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."