EĞRİBEL´DE ‘YILDIZ FOTOĞRAFÇILIĞI ATÖLYESİ´ YAPILACAK
Fotoğraf tutkunları için Giresun´da “Yıldız Fotoğrafçılığı” etkinliği düzenleniyor.
Tarih: 23.8.2019 17:44:36/ 364okunma / 0yorum

Giresun Belediyesi ve Giresun Fotoğraf Sanatı Derneği (GİFOD) iş birliğinde düzenlenecek olan  “Yıldız Fotoğrafçılığı” etkinliği 24-25 Ağustos tarihlerinde Eğribel Geçidi´nde yapılacak. Atölyede gece boyunca yıldız hareketleri gözlemlenecek ve fotoğrafları çekilecek.

24 Ağustos 2019 Cumartesi günü saat 13.00´da 2 bin 200 rakımlı Eğribel Geçidine gelecek olan fotoğraf tutkunları için belediye önünden araç kaldırılacak.

Akşam karanlığında eğitmenler tarafından fotoğraf tutkunlarına Yıldız Fotoğrafçılığı hakkında Engin Ayyıldız, Ahmet Kılıç ve Hakan Aydın tarafından uygulamalı eğitim verilecek. Katılımcılar aynı gece Karayolları Eğribel Bakımevi´nde konaklayacak. İsteyen katılımcılar yanlarında çadır getirip, çadırlarında kalabilecekler. 25 Ağustos 2019 Pazar günü Giresun merkeze geri dönüş yapılacak.
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."