ÇAMOLUK´A YÜKSEKOKUL AÇILIYOR
Çamoluk ilçesine Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokuluna bağlı olarak, Dış Ticaret bölümü açılıyor.
Tarih: 16.7.2019 14:57:54/ 1464okunma / 0yorum

Giresun Üniversitesi Çamoluk yerleşkesi olarak ilçede açılacak Dış Ticaret bölümüne 40 kontenjan verildi. Alucra MYO´ya bağlı olacak olan bölüm 2019-2020 eğitim öğretim yılında öğrenci kabul edecek. Öğrenciler Çamoluk ilçesinde eğitim görecek, 2 yıllık eğitimleri sonunda ise Alucra Meslek Yüksekokulu diploması ile mezun olacak.

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Osman Serdal Karapınar inceleme yapmak üzere Çamoluk´ta bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

Müdür Yardımcısı Karapınar, yaptığı açıklamada; "Çamoluk ilçemize gelerek okuldaki eksiklikleri tespit ettik. İlçe Kaymakamı Efecan Şahin ve Belediye Başkanı Fatih Düz´e, İl Genel Meclis Üyeleri Dursun Duyan ve Muammer Güleç´e bilgi vererek en kısa sürede eksikliklerin tamamlanması konusunda taleplerimizi ilettik." dedi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ÇAMOLUK YÜKSEKOKUL AÇILIYOR
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."