ÇAMOLUK´A YABAN HAYATI EĞİTİM MERKEZİNDE SONA YAKLAŞILDI
Çamoluk ilçesinde bulunan Köroğlu Tabiat Parkında bulunan ve yapım çalışmaları süren Yaban Hayatı Eğitim Merkezinde sona yaklaşıldı.
Tarih: 3.10.2019 15:41:42/ 329okunma / 0yorum

Doğa Koruma Milli Parklar Bölge Müdürü Ahmet Usta, Çamoluk ilçesinde yapımı devam eden Yaban Hayatı Eğitim Merkezinde incelemelerde bulundu.

Bölge Müdürü Ahmet Usta, beraberinde Bölge Müdür Yardımcısı Murat Kefelioğlu, Giresun Şube Müdürü Ertan Kuduban ve Şebinkarahisar DKMP Şefi Fatih Albayrak ile yürütülen çalışmaları yerinde incelendi. 

Usta, yapılması ve yapılacaklar hakkında bilgiler aldı.

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."