ÇAMOLUK ORGANİK TARIM HAVZASI OLACAK
Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz´den Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu´nu ziyaret etti.
Tarih: 30.8.2019 15:14:08/ 410okunma / 0yorum

Çamoluk bölgesinde organik tarım havzası oluşturma projesini hayata geçirmeye başladıklarını ifade eden Başkan Düz; öncelikle bölgenin organik ürünü siyez buğdayı ile çalışmaların startını verdiklerini ifade etti.

Giresun TSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Çamoluk bölgesinin tarımsal ürünlerinde organik üretimi desteklediklerini ve proje sürecini yakından takip ettiklerini vurguladı.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ÇAMOLUK ORGANİK TARIM HAVZASI OLACAK
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."