ATEŞBÖCEĞİ EĞİTİM TIRI ŞEBİNKARAHİSAR´DA
Ateşböceği Öğrenim Birimi TIR´ı Şebinkarahisar´a geldi.
Tarih: 17.9.2019 15:37:13/ 465okunma / 0yorum

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  işbirliği ile İlköğretim öğrencilerine yönelik matematik, fen,sanat,drama, algo dijital, okuma ile tasarım beceri atölyesi etkinliklerinden oluşan TEGV Ateşböceği Öğrenim Birimi İstiklal İlkokulu bahçesine  kuruldu.

Eğitim programları öğrencilerin oynama, eğlenme, sosyalleşme, duygu  düşüncelerini paylaşma  ve birey olarak saygı görme, onaylanma ihtiyaçlarını merkeze alıyor.

İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Hatice Özkan, gönüllü 21 öğretmene, Ateşböceği Öğrenim Birimini kullanabilmeleri ve  sınıflarında eğlenerek öğretim yapmaları öğrencilerin  kişisel gelişimlerine  katkı sağlayabilmeleri için 14 Eylül 2019 Cumartesi günü tam gün eğitim verildiğini belirterek eğitimlerin gruplar halinde verilmeye devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."