ALUCRA´DA EV VE AHIR YANGINI
Alucra ilçesinde ahır yandı, iki evde ise hasar oluştu.
Tarih: 20.8.2019 13:37:01/ 590okunma / 0yorum

İlçeye bağlı Boyluca köyünde saman yığınında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

Cemal Horasan´a ait bahçede başlayan ve kısa sürede büyüyen yangın önce ahıra oradan da Dursun Ali ile İsmail Horasan´a ait evlere sıçradı.

Yangın, Alucra, Şebinkarahisar ve Çamoluk Belediyesi itfaiye ekipleri ile Şebinkarahisar Orman İşletme Şefliği arazözünün müdahalesi ile söndürüldü.

Ahırın kullanılamaz hale geldiği iki evde ise maddi hasarın oluştuğu yangının çıkış nedenini belirlemek için soruşturma başlatıldı.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ALUCRA AHIR YANGINI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."