ALUCRA RADYO MYO DENEME YAYININA BAŞLADI
Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksekokulu Medya ve İletişim Bölümü öğrencilerinin uygulama eğitimleri için kurulan radyo stüdyosu ilk deneme yayınını yaptı.
Tarih: 25.12.2018 16:41:21/ 595okunma / 0yorum

İnternet üzerinden yayın yapacak Radyo MYO 15 Aralık Cumartesi günü saat: 21.00´de ilk canlı yayınıyla aktif yayın hayatına başladı.

Radyo MYO´nun öğrencilerin eğitimine ve yaşadıkları ilçede daha keyifli zaman geçirmelerine katkı sağlayacağını vurgulayan okul müdürü Dr. Öğr. Üyesi Fikret Uslucan düşüncelerini şu şekilde dile getirdi; “Biz Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksekokulu´nun tüm akademisyenleri olarak her zaman uygulamalı eğitimin faydasına inananlardanız. Bu bağlamda şimdiye kadar yaptığımız çalışmalar uygulamalı bölümlerimizin atölyelerini geliştirmeye dönük olmuştur. Açılışını yapacağımız radyo stüdyomuz da bu çalışmalarımızın en önemli meyvelerinden diyebilirim. Elbette böylesine profesyonel bir stüdyonun kurulması çok kolay olmadı." dedi.

Haber: Kadir Bekiroğlu - Alucra
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ALUCRA RADYO DENEME YAYININA BAŞLADI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."