ALUCRA ÇEVRE YOLUNDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Bölünmüş yol olarak yapılan Alucra çevre yolu projesinde çalışmalar hızla devam ediyor.
Tarih: 6.8.2019 16:25:50/ 851okunma / 0yorum

Karayolları 16. Sivas Bölge Müdürlüğü tarafından başlatılan projede yüklenici firma ilçedeki çalışmalarını hızlandırdı.

Ülke genelindeki ekonomik şartlar nedeniyle 2018 yılında tamamlanamayan projenin yaklaşık 2 ay içinde tamamlanacağı öğrenildi.

Konu hakkında yüklenici firma yetkililerinden alınan bilgilere göre; Peksimet mevkiinden başlayarak Karaçayır mevkiine kadar olan yaklaşık 5.5 kilometrelik yolda bölünmüş yol çalışmalarını hızlı bir şekilde sürüyor. Karaağaç Köprüsü olarak bilinen köprü şuanda montajı biterken, betonu döküme hazırlandı ve bir hafta içinde köprü tamamlanacak.
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."