ALUCRA BELEDİYE ÇEŞMESİ TAMAMLANDI
Alucra Belediyesi tarafından Nisan sonunda başlatılan Belediye Çeşmesinin yapım çalışması tamamlandı.
Tarih: 14.6.2019 16:13:33/ 830okunma / 0yorum

1871 yılından beri ilçede hayat bulan tarihi Belediye Çeşmesi aynı yerinde yeniden hayat buldu.

Alucra Belediyesi tarafından eski belediye binasının 2016 yılından satılması ve binayı alan şahıslarında binayı yıktırmasıyla caddeye akan Belediye Çeşmesi onarılarak yeniden hizmete açıldı.

Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar, "İlçemizin en önemli simgelerinden olan belediye çeşmesini mevcut yerine yaptık, yıllardır caddeye akıtılan su artık ilçemize yakışır bir mimaride ve olması gereken yerde." dedi.

Kadir Bekiroğlu - Alucra
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: ALUCRA BELEDİYE ÇEŞMESİ TAMAMLANDI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
E-Gazete
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
HAKKIMIZDA

Yeni Şebinkarahisar, 12 Eylül Yönetiminin faşist uygulamalarına ve işkencelere direnmesini bilmiş, ANAP`a da, CHP`ye de, DYP`ye de, RP`ye de, DSP`ye, MHP`ye ne de AKP´ye muhalif olmuş, kimsenin yayın organı olarak davranmamıştır. Biz bugüne kadar hiçbir partinin yandaşı olmadığımız gibi bu güne kadar kimsenin güdümünde de hareket etmedik, yalakalık da yapmadık. Biz her zaman Şebinkarahisar`ın, Şebinkarahisarlının yanında olduk. Şebinkarahisar`ın sorunlarının çözümü için çaba harcadık. Bunun için de hangi parti iktidarda ise o partiye muhalif olmaktan çekinmedik. Yapılan olumlu çabaları ve hizmetleri de destekledik.

"Yeni Şebinkarahisar Gazetesi, Şebinkarahisar`a her sabah daha iyi hizmet etmek emeliyle yola çıkanlarındır."