Anahtar Kelimeler: ÖĞRENCİYE İMKANI SAĞLANDI

465 ÖĞRENCİYE BURS İMKANI SAĞLANDI

Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği'nin  2020-2021 eğitim ve öğretim yılı burs başvuru sonuçları açıklandı.
GÜNCEL 12.01.2021 13:58:00 1761 0

BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, bu yıl 465 öğrenciye burs vereceklerini bildirdi.

Dernek Başkanı Mehmet Şimşek, "Üniversiteyi kazanmak kadar okumanın da zor olduğu bilinciyle eldeki imkanlar doğrultusunda derneğimize burs müracaatında bulunan öğrencilerimize burs verilmektedir." dedi.

"AMACIMIZ ÖĞRENCİLERİN BAŞARILI OLMALARINI SAĞLAMAK"

Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek,  yaptığı yazılı açıklamada "Dernek olarak en büyük amacımız Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde okuyan ve derneğimizden burs alan ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin başarılı olmalarını sağlamak, onları Şebinkarahisarlı bireyler olarak; devletimize, milletimize ve memleketimize kazandırmaktır."  ifadelerini kullandı.

Burs verilen öğrenci sayısının her yıl arttığının altını çizen Şimşek, burs havuzuna pandemi koşullarının zorluğuna rağmen destek veren duyarlı hemşerilerimizin sayısının da oldukça fazla olduğunu vurgulayarak katkı verenlere teşekkür etti.

Başkan Şimşek, "Maddi durumları ve başarıları göz önünde bulundurularak yapılan incelemelerde derneğimizin de imkanları dahilinde yine geçen yıl olduğu gibi 465 öğrenci belirlenmiştir." açıklamasında bulunarak başvuru sonuçlarının www.sebinkarahisarlilardernegi.org.tr internet sitesinden ulaşılabileceğini söyledi.